Чи так корисні соки? Здоров’я наших зубів

Ми звикли вважати фруктові соки джерелом вітамінів. Батьки дат їх пити своїм дітям навіть і не здогадуючись про те, що крім користі соки можуть завдати шкоди дитячим зубам.

Стоматологи попереджають про те, що часте споживання фруктових коктейлів та соків негативно позначається на стані зубів. Доступність соків дозволяє батькам балувати ними своїх дітей досить часто. У більш багатих сім’ях соки взагалі можуть замінювати воду. Батьки свято вірять у корисність соків для здоров’я своїх дітей, а здоров’я дітей не економлять. Таке прагнення батьків дає протилежний ефект. Стоматологи часто стикаються з тим, що діти молодшого віку гнилі зуби.

Негативний вплив на зубну емаль соки роблять через високий вміст кислот. Кислота розм’якшує зубну емаль, потім емаль просто відколюється і починається гниття зуба.

Деякі діти настільки звикають пити соки, що відмовляються і надалі води. Нічого хорошого таке зловживання не дасть. Батькам варто зменшити кількість фруктових соків у раціоні дитини та замінити їх на молоко чи звичайну воду. Також після вживання соку варто привчити дитину полоскати рот водою, щоб змити кислоту із зубів.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.