Чи можна вирівняти зуби дорослому?

Чи можна вирівняти зуби дорослому у м. Суми. Не рідко такі питання задають у нашій клініці. Як відомо, почати виправляти прикус краще у дитячому віці.

Крім того, що діти спокійніше сприймають наявність ортодонтичних конструкцій на зубах і не соромляться їх, виправити прикус у дитинстві легше, оскільки зуби більш податливі.

Але що робити якщо момент втрачено і розуміння що краще вирівняти приходить вже у свідомому віці?

Виправити прикус можна у будь-якому віці. Дорослу людину може змусити звернутися до стоматолога зміни в соціальних умовах або анатомічні зміни. Анатомічні зміни викликають стоматологічні захворювання, такі як карієс або пародонтоз, в результаті яких відбулася втрата зуба і подальше зміщення зубного ряду.

Ортодонтичне лікування дорослих відрізняється від лікування дітей тим, що у дорослої людини найчастіше є зубні коронки, каріозні ураження, відсутність зубів та інші фактори, що ускладнюють встановлення ортодонтичної системи. Насамперед буде проведено лікування всіх наявних захворювань.

Крім усього, є і психологічні труднощі. Доросла людина соромиться носити на своїх зубах громіздкі конструкції і тому багато хто відмовляється від лікування. Сьогодні носінням брекетів неможливо нікого здивувати, але якщо хочеться приховати лікування, що проводиться, можна використовувати лінгвальні брекети, що кріпляться на внутрішню поверхню зубів.

Сучасна ортодонтія успішно допоможе вирівняти прикус у людей різного віку, але пам’ятайте, що зробити це легше у дитячому віці.

Записатись на консультацію до ортодонта у Сумах можна за телефоном

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.