Чи може бути зубна паста шкідливою?

Зубна паста – невід’ємна частина гігієни порожнини рота. Сьогодні виробники цього кошти надають споживачеві величезний вибір.

Пасту можна купити на будь-який смак та колір. До того ж кожен виробник намагається довести, що саме його паста краще захистить зуби та освіжить подих. Але чи таке корисне використання зубної пасти?

Безумовно, обійтися без зубної пасти не можна, але медики попереджають, що користуватися зубною пастою потрібно помірно. Медики попереджають і про те, що в пасті є прихована загроза.

За заявами виробників зубних паст, їх продукт абсолютно безпечний і відповідає всім медичним і санітарним нормам. Однак, для любителів видавити на щітку більше пасти, така звичка в майбутньому може негативно позначитися. Причиною є вміст деяких речовин у складі пасти. Ці речовини досить важко змити.

Вміст у зубних пастах фтору ніхто не приховує, адже фтор допомагає зубам стати міцнішим, але цей елемент здатний накопичуватися в кістках. Таке явище веде до зниження імунітету, проблем із суглобами, нейророзладів та порушення роботи ШКТ.

До висушування слизової оболонки внутрішніх органів призведе скупчення в них лаурил сульфату натрію, який також міститься в зубних пастах. Його додають для того, щоб паста мала властивість пінитися.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.