Чи безпечно відбілювати зуби? Відбілювання зубів Суми

Відбілювання можна, напевно, назвати однією з тих процедур, коли люди йдуть до стоматолога без жодної побоювання і за своїм бажанням. Хто ж не хоче мати гарну білу посмішку? У цій статті ми спробуємо відповісти на найпопулярніші питання відбілювання зубів.

Чи безпечне відбілювання зубів?

Сучасні методи відбілювання є абсолютно безпечними. Тому доказом є багаторазові клінічні випробування.

Який найпопулярніший метод відбілювання?

Найпопулярніший метод відбілювання – це відбілювання системою ZOOM. Таке відбілювання проводиться під контролем стоматолога. Вся процедура займає близько години і дозволяє вибілити зуби до 13 тонів.

Як проводиться відбілювання зубів?

Відбілювання починається насамперед із огляду стану ротової порожнини на наявність протипоказань. Якщо таких не виявлено зуби готують до відбілювання, наносять склад, що відбілює, і активують його, впливаючи світлом.

Який спосіб відбілювання краще?

Залежно від наявності протипоказань. Якщо людині потрібно терміново відбілити зуби, застосовується стаціонарне відбілювання. Якщо людина не обмежена у часі, можна застосувати відбілюючі капи для домашнього відбілювання.

Чи боляче відбілювати зуби?

Процедура відбілювання відбувається абсолютно безболісно.

Після відбілювання зуби стають чутливішими?

Так, але якщо процедура проводилася правильно і пацієнт виконує рекомендації лікаря, чутливість проходить через кілька днів.

Яка ціна відбілювання зубів у м.Суми?

Вартість відбілювання зубів у Сумах можна дізнатися зателефонувавши нам

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.