Чорний чай. Користь для зубів

Чорний чай відомий ще з давніх-давен і вважається, що його вживання впливає на тривалість життя. Чорний чай позитивно впливає на функціональність серцево-судинної та травних систем. Також корисний для нирок.


Американські вчені з університету Арізони виявили ще одну корисну властивість. Вони встановили, що чорний чай запобігає запаленню ясен, запобігає розвитку пародонтиту та пародонтозу.
Донедавна вважалося, що чорний чай негативно впливає на зубну емаль, роблячи її темнішою, і тому багато вживати його не рекомендується. Так, дійсно чай може стати причиною фарбування зубів, але чорний чай також є гарним профілактичним засобом від карієсу та інших захворювань ротової порожнини. Вживання чаю тричі на день допомагає впоратися з бактеріями, які збуджують хвороби зубів та ясен.
Вчені рекомендують пити чорний чай після їжі, оскільки це дозволить знизити рівень кислотності.
Незважаючи на те, що зелений чай вважають більш корисним для всього організму, його корисна дія на зуби і ясна менш виражена через нижчу антибактеріальну дію.
Пийте чорний чай і будьте здорові!

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.