Чому потрібно носити ретейнери після брекетів?

Після зняття ортодонтичних брекетів чи лінгвальних апаратів важливо носити ретейнери. Ретейнери – це спеціальні апарати, зазвичай зроблені з пластику або металу, які надають підтримку зубам у їх новому положенні та допомагають уникнути повернення зубів до попереднього неправильного прикусу.

Ось декілька причин, чому потрібно носити ретейнери після брекетів:

  • Фіксація нового прикусу. Після видалення брекетів зуби можуть бути схильні до повернення до свого початкового положення. Ретейнери допомагають зберегти зуби в їх новому правильному прикусі, фіксуючи їх на місці.
  • Захист від рецидиву. Рецидив означає повернення зубів до свого початкового неправильного положення. Це може статися, якщо не носити ретейнери після видалення брекетів. Ретейнери утримують зуби в новому прикусі, запобігаючи рецидиву та забезпечуючи тривалу стабільність.
  • Приведення в порядок м’язів і тканин. Після видалення брекетів м’язи та м’які тканини ротової порожнини потребують часу, щоб адаптуватися до нового положення зубів. Ретейнери допомагають вирівняти м’язи і тканини, забезпечуючи оптимальний прикус.

Важливо дотримуватися інструкцій стоматолога щодо носіння ретейнерів. Зазвичай ретейнери носять протягом перших декількох місяців постійно, а потім їх носіння поступово зменшується до нічного режиму. Однак, кожен випадок індивідуальний, тому важливо слідувати рекомендаціям стоматолога для досягнення оптимальних результатів та підтримки нового прикусу.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.