Чому ми боїмся стоматологів?

Ні для кого не буде новиною те, що багато людей різного віку бояться стоматологів. Причини цього можуть бути різні. Через страх перед стоматологами люди намагаються перетерпіти зубний біль і відкладають лікування до того моменту, поки захворювання не дасть ускладнення.

Однією з причин, через яку люди бояться стоматологічного кабінету – це залякування у дитинстві чи невдалий перший досвід походу до стоматолога. Батьки часто лякають свою дитину зубним лікарем, щоб ті вчасно чистили зуби або менше їли солодкого. Це абсолютно неправильний підхід. Дитині слід привчати до того, що у стоматологічному кабінеті допоможуть зробити зубки здоровішими. А перший візит до стоматолога має бути консультаційним, щоб дитина зрозуміла, що боляче їй ніхто не зробить.

Деякі люди, які не поспішають йти до стоматолога, пам’ятають ще лікування за радянських часів. Тоді лікування будувалося на принципі: “трішки потерпіть”. Обладнання було далеким від ідеалу. Вплив вітчизняними бормашинками на зуб через низькі обороти тривало тривалий час, та й анестезія була не кращою. Варто зазначити, що всі принципи роботи радянських стоматологів зникли і сьогодні лікування проводиться швидко і без болю.

Є люди, які бояться заразитися у стоматологічному кріслі. Таким пацієнтам варто показати, як стерилізуються інструменти.

Сучасна стоматологія зробила крок далеко вперед. Вона абсолютно безпечна, а лікування проводиться із застосуванням анестезії, тому пацієнт нічого не відчує.

Переконатись в тому що у лікуванні зубів у м. Суми зовсім нема нічого страшного можно в нащій клініці Brilliant Smile.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.