Чому може зруйнуватись металокерамічний протез?

Трапляються випадки, коли металокерамічні протези руйнуються. Причина руйнування металокерамічних коронок була пояснена дослідниками Інституту сталі та сплавів.

Металокерамічна коронка складається з металевого каркасу та шару кераміки, яким його покривають. Іноді керамікою покривають ті сторони коронки, які видно під час розмови і при посмішці. Не покрита керамікою металева частина постійно контактує із внутрішнім середовищем ротової порожнини. У таких умовах корозія та руйнація коронки не змусить на себе довго чекати.

У лабораторних умовах вчені створили штучне середовище, що повністю імітує внутрішнє середовище ротової порожнини. У неї було вміщено дев’ять різних металевих сплаву, які стоматологи використовують при протезуванні. Змінюючи параметри біологічного середовища, вчені впливали попри всі піддослідні зразки. Вони у свою чергу зазнавали корозії. Найбільший внесок у зміну стійкості до корозії робить відсутність кисню. Усі металеві сплави або збільшують швидкість розчинення, або втрачають захисні властивості.

Зменшення вмісту кисню у внутрішньому середовищі ротової порожнини не є рідкістю. На це впливає загальне здоров’я організму людини, а також його раціон харчування.

Дізнатися вартість металокераміної коронки в Сумах можна за телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.