Чому може боліти зуб після пломбування? Пломби в м. Суми

Пломбування зубів – це стандартна процедура у стоматології, яка використовується для відновлення пошкоджених зубів та запобігання подальшому поширенню карієсу. Однак іноді після пломбування може виникнути незручність чи біль, що викликає обурення пацієнтів.

Причини, чому може боліти зуб після пломбування:

  1. Чутливість зуба до нової пломби. Пломбування включає видалення пошкодженого матеріалу та заповнення порожнини спеціальною резиновою або скляною пломбою. Ваш зуб може реагувати на новий матеріал чутливістю або невеликим дискомфортом, що зазвичай зникає протягом короткого часу.
  2. Зміна прикусу. Пломбування може вплинути на ваш прикус і спричинити деяку незручність. Зуби можуть бути трохи вищими чи нижчими, що може спричиняти біль під час жування. Ця проблема, як правило, зникає після короткого періоду адаптації.
  3. Застосування анестезії. Якщо для пломбування застосовувалася анестезія, то після її розсмоктування може виникнути невеликий дискомфорт або біль. Це тимчасове явище та швидко проходить.
  4. Захворювання кореневого каналу. У деяких випадках після пломбування може виникнути запалення кореневого каналу, особливо якщо пломбування проводилося через глибокий карієс. Це може викликати біль та дискомфорт, які зазвичай потребують додаткового лікування.
  5. Погана якість пломби. Якщо пломбування проводилося некваліфікованим спеціалістом або використовувався низькоякісний матеріал, то це може призвести до болю та дискомфорту в майбутньому.

Якщо біль після пломбування триває більше кількох днів або погіршується, важливо звернутися до вашого стоматолога для оцінки ситуації та призначення відповідного лікування. Найчастіше це тимчасові та легко усунуті незручності. Поставити якісну зубну пломбу в Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.