Чому кровоточать ясна?

При чищенні зубів іноді можна виявити сліди крові. При цьому більшість вважають, що причиною цього є ретельне чищення зубів або жорсткі щетинки зубної щітки.

Але таке припущення помилкове, тому не потрібно нехтувати здоров’ям своїх зубів та проконсультуватися у стоматолога. Не слід забувати, що кровоточивість ясен є початковою стадією пародонтиту. Чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим більше часу у вас буде на лікування.

Також періодична кровотеча, запалення та припухлість ясен може свідчити про гінгівіт. У жодному разі не варто займатися самолікуванням. Якщо ви помітили, що кровотеча посилюється і має постійний характер, а також з’являються неприємні болючі відчуття, то це ознаки наступної стадії пародонтиту. Багато пацієнтів починають заглушувати біль знеболюючими засобами. Однак це зовсім не вирішення проблеми. На останній стадії пародонтиту ясна запалена настільки, що не здатна утримувати зуб. Навіть маючи здорову корінну систему, зуб може випасти. Занедбаний пародонтит можна вилікувати, але повернути зуби неможливо. Швидше за все, необхідно буде звернутися до протезиста. Не варто зволікати з лікуванням пародонтиту. На ранніх стадіях він лікується досить легко, лікування на пізній стадії довше і складніше.

Лікування ясен в Сумах проводиться спеціалістами клініки Brilliant Smile

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.