Чому крошаться зуби у дитини. Дитяча стоматологія м. Суми

Крошення зубів у дитини може бути спричинене різними факторами, і їх розуміння важливе для забезпечення здоров’я дитячого ротового здоров’я. Ось кілька можливих причин, чому зуби крошаться у дітей:

  1. Недостатній догляд за ротовою порожниною. Неправильна гігієна ротової порожнини може призвести до утворення нальоту і карієсу, що в свою чергу може призвести до пошкодження зубів.
  2. Парадонтальні захворювання. Захворювання ясен можуть спричинити роз’їдання кісткової тканини, що утримує зуби. Якщо це не лікується, це може привести до втрати зубів або їхнього крошання.
  3. Травми. Травми, які отримані через удар чи падіння, можуть призвести до пошкодження зубів або їхнього крошання. Це особливо поширено серед активних дітей, які беруть участь у спортивних іграх.
  4. Неузгодженість прикусу. Проблеми з прикусом, такі як перекривлення або неправильне виростання зубів, можуть впливати на рівномірний тиск на зуби під час їжі. Це може призвести до їхнього крошання.
  5. Зловживання цукром і кислотами. Занадто часте споживання цукру і кислих продуктів може впливати на емаль, роблячи її менш міцною і більш схильною до пошкоджень.

Важливо регулярно відвідувати стоматолога для перевірки здоров’я ротової порожнини та навчити дітей правильній техніці чищення зубів. Збалансована дієта та обмеження споживання цукру також можуть допомогти у збереженні здорових і міцних зубів у дітей.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.