Брекети для дітей

Лікування дитячих зубів брекет-системами можна розпочинати лише після того, як прорізалися всі групи корінних зубів у дитини. Раніше лікування у ортодонту з використанням брекетів не доречне, допоки не відбудеться повна зміна всіх молочних зубів.

Однак так само не варто зволікати з лікуванням. Чим раніше дитині буде встановлена ​​брекет-система, тим кращий результат буде згодом. На заваді лікуванню можуть стати неякісна гігієна порожнини рота дитини, хвороби ясен та слабка емаль зуба, тому перш ніж поставити брекети, необхідно звернутися до дитячого стоматолога для профілактики або проведення лікувального курсу зі зміцнення зубів Вашої дитини, і тільки після цього можливе лікування зубів брекет-системою .

Лікування брекет-системою – це один з варіантів ортодонтичного лікування, за допомогою брекетів можливо виправити та скоригувати прикус дитини та усунути різні зубощелепні аномалії. Неправильний прикус може стати причиною розвитку захворювань скронево-щелепних суглобів, ясен, дихальної системи та призвести до передчасного руйнування дитячих зубів. Також нерівні та негарні зуби можуть викликати низку комплексів у дитини. Лікування брекетами є дорогою стоматологічною процедурою, але красиві та рівні зуби – правильна інвестиція у майбутнє вашої дитини.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.