Болять ясна. До якого стоматолога піти в м.Суми

До якого стоматолога піти в м.Суми коли болять ясна? Біль у яснах буває навіть така, коли складно вживати в їжу гарячі продукти, буває і зовсім важко жувати. Запальні процеси в яснах можуть бути викликані різними причинами і, залежно від цього, буде призначено відповідне лікування.


Однією з найпоширеніших причин, з яких починають боліти ясна, є гінгівіт. Виникає це захворювання з наступного ряду причин:
• Неякісна гігієна, і як наслідок формування підясенного або надясенного зубного каменю
• Неправильний розвиток вуздечки язика чи губи.
• Регулярне травлення пломбою або неправильно підігнаним протезом.
• Сильна скупченість зубів.
• Загострений край зуба, який постійно дратує ясна.
• Нестача вітамінів груп Р та С.
Якщо ігнорувати гінгівіт, він переростає перетворюється на пародонтит – захворювання у якому симптоми гінгівіту посилюються. До того ж, з’являються пародонтальні кишені, в яких відбувається нагноєння. Надалі шийка зуба при пародонтиті оголюється і пацієнт страждає від підвищеної чутливості.
Основна причина гінгівіту та пародонтиту – зубний камінь. Будь-яке лікування ясен починається з того, що лікар знімає з зубів м’який та твердий наліт. Після чищення зубів ультразвуком призначається терапевтичне лікування. В окремих випадках призначають прийом антибіотиків.
При середній та тяжкій стадії пародонтиту лікування буде набагато важче, тому при підозрі на захворювання ясен не потрібно відкладати похід до стоматолога.

Отримати консультацію стоматолога в м. Суми можна в клініці Brilliant Smile

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.