Біль після імплантації зуба. Імплантація у м. Суми

Поставити зубний імплант в м. Суми – це самий передовий спосіб відновити відсутній зуб.  Імплантація – це серйозне хірургічне втручання, яке потребує від хірурга неабияких знань та навичок. Саме цьому потрібно вибрати досвідченого хірурга. А далі справа за ним.

Після проведення операції деякі пацієнти стурбовані виникненням болю. Хвилювання зайве. Треба розуміти, що після будь-якого хірургічного втручання поява больових відчуттів та набряклості в зоні проведення операції – це нормальне явище.

Полегшити больові відчуття в післяопераціонний період можна приготувавши розчін для полоскання. На основі антисептичного засобу «Хлоргексидин». Полоскати треба до шести разів на день.

Але що робити, як пройшло вже досить багато часу, а біль не припиняється?

Вано відмітити, що якщо біль не зтихає і продовжується після п’яти – семи днів з проведення операції, то це може бути ознакою запалення і слід звернутися до вашого стоматолога.

Чому з’являється біль? Причини тому можуть бути наступні:

  • Помилка при проведенні імплантації ( невірно підібраний імплант, пошкодження кісткової тканини, порушення гігієни тощо).
  • Не дотримання пацієнтом рекомендацій лікаря після операції.
  • Відмінності організму.

Отримати консультацію стоматолога в м. Суми можна в клініці Brilliant Smile.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.