Безметалева кераміка в Сумах

Безметалева кераміка

Безметалева кераміка – це принципово новий вид протезування зубів. За допомогою цього методу ми можемо остаточно вирішити естетичні питання. Виробництво безметалової конструкції йде за допомогою особливої міцної кераміки, в якій немає металевого каркаса, це додає кінцевій конструкції потрібний естетичний вигляд.

Методи використання безметалевої кераміки

Коронки виготовляють з безметалевої кераміки (в даному випадку зуб обробляється повністю), вініри (передня частина зуба тільки обробляється), також керамічні накладки і вкладки (онлей і інлей) у таких випадках, коли слід замінити великі старі пломби і продовжити життя зуба без втрат твердих його тканин. Тут вирішується маса проблем на користь пацієнта. У випадках, коли від природи у Вас темні зуби, старі пломби втратили косметичний вигляд і потемніли, якщо є невеликі відколи на зубах, особливо передніх, зрідка якщо Вам не симпатична форма ваших зубів, яка у Вас від природи, то, швидше за все, стоматологи порекомендують Вам саме безметалеву кераміку. Останнє у Ваших руках. Кераміка – це винятковий матеріал, на який не буває алергічної реакції організму.

Як видно з самого найменування, коронки з цього матеріалу виконуються цілком без вмісту металу. А саме, на відміну від металокерамічної, яка являє собою металевий ковпачок, облицьований керамікою, безметалева кераміка цілком фарфорова. Саме ця специфіка і визначає основні позитивні властивості безметалевої кераміки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.