Безметалева кераміка. Неперевершена естетика

Безметалева кераміка

 

На сьогоднішній день начитані й вимогливі клієнти хочуть отримати не лише здорові, але і красиві зуби. Естетика і сумісність з організмом людини – мета роботи хорошого стоматолога. Вирішення її – безметалеві керамічні реставрації.

Коронки на безметалевих каркасах мають вигляд натуральних зубів. Відсутній бар’єр, яким є металевий каркас, і тому світло переломлюється як і в натуральних зубах. У даній технології використовуються матеріали, які повністю сумісні з тканинами людського організму. На відміну від традиційного способу лікування із застосуваннямметалокерамічних коронок тут не з’являється алергія, немає побічних явищ, немає порушень естетики як при запаленні ясен або видимого темного краю коронки. Крім того, система In-Ceram застосовується у світовій стоматології точно не 1-й десяток років. Суцільнокерамічні реставрації – це відповідь на практично всі завдання, пов’язані з зубами. Крім коронок допустимо виробництво керамічних вінірів, керамічних вкладок і накладок, а також поділених мостів.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.