Безметалева кераміка або металокераміка

Безметалева кераміка або металокераміка

 

У зубному протезуванні безметалева кераміка застосовується за допомогою керамічних накладок і вкладок (інлей, онлей), вінірів (накладки керамічні на зовнішню частину зуба), зубних протезів та зубних коронок. В сучасний час в стоматології протезування із застосуванням безметалевої кераміки частіше використовується під час виготовлення незнімних протезів, втім, в певних випадках безметалева кераміка використовується у виробництві знімних протезів (скажімо, у випадках фіксування знімних протезів з підтримкою мікроімплантів).

Безметалева кераміка або металокераміка, чому віддати перевагу?

У металокерамічних коронках як основа застосовується металевий ковпачок з подальшим покриттям керамічним матеріалом, як каркасів, в безметалевій кераміцізастосовується оксид алюмінію або цирконієва основа коронки, на той, що наноситься сама керамічна маса.

Відмінністю і перевагою безметалевої кераміки перед металокерамікою є її біоінертність, тобто унікальна нешкідливість для організму і відсутність алергічних реакцій.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.