Альвеоліт

Альвеоліт

Запальний процес на стінках лунки видаленого зуба називається альвеолитом. При альвеоліті відбувається пошкодження як самої лунки, так і ясна. Причиною утворення альвеоліту може послужити порушення образованноготромба в лунці, який утворюється при загоєнні. Попадання всередину мікробів і викликає запалення. Крім цієї причини, запалення може викликати відсутність гігієни рота.

Симптоми альвеоліту

Хвороба починається через пару діб після проведення операції з видалення зуба. Характерні болі в районі лунки, підвищення температури тіла. Біль почне постійно посилюватися і віддавати в голову. З’явиться неприємний запах з рота. Лімфатичні вузли в підщелепної області збільшуються.
Лікування альвеоліту

При появі вищеописаних симптомів слід звернутися до лікаря, проте якщо на даний момент відвідування стоматолога неможливо, слід полоскати рот теплим розчином перекису водню і питної соди. Можна застосовувати знеболюючі препарати. Болі можуть затягнутися на кілька тижнів.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.