Air Flow Професійне очищення зубів у Сумах

Важливу роль у профілактиці захворювань зубів та ясен відіграє професійне чищення, яке проводить стоматолог у кабінетних умовах.

Щоденне використання зубної щітки є обов’язковим, проте очистити зуб з усіх боків за допомогою лише щітки неможливо. У важкодоступних місцях накопичується наліт і є загроза розвитку карієсу або запалення ясен. Відвідувати стоматолога та проводити професійне чищення рекомендовано не менше двох разів на рік.

Для видалення м’якого твердого нальоту та зубного каменю використовують різні методики. Найбільш популярний та ефективний метод Air Flow. Принцип дії апарату полягає у подачі під тиском на зуби суміші води та порошку соди. Такий спосіб очищення зубів не здатний завдати шкоди емалі, але твердий наліт видаляється легко.

Проведення чищення зубів методом Air Flow рекомендовано проводити перед початком будь-якого стоматологічного лікування, щоб уникнути попадання інфекції.

Зуби після Air Flow стають на кілька тонів світлішими, їх поверхня стає гладкою та блискучою. Посмішка після процедури стає біліша і тому багато хто плутає процедуру Air Flow з відбілюванням зубів.

Вартість Air Flow у Сумах можна дізнатися за телефоном нашої клініки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.