Сучасна косметична стоматологія в м. Суми

Сучасна стоматологія в м. Суми – це не тільки лікування та видалення зубів. В сучасному світі багато уваги приділяється зовнішньому вигляду  – фізична форма, гарний одяг. Невід’ємною частиною іміджу людини стала гарна посмішка. А її неможливо уявити без здорових і красивих зубів. Саме цим і займається косметична стоматологія.

Естетична стоматологія направлена на поліпшення зовнішнього вигляду зубів. Для цього цей напрямок стоматології має на озброєні такі інструменти:

  • Відбілювання зубів. Найбільш поширена послуга естетичної стоматології. Якщо відтінок зубів не влаштовує власника, то їх можна зробити білішими. Але слід зазначити, що така процедура не робить зуби ідеально білими, а лише освітлює на декілька тонів. Для цього використовують перекис водню або перекис карбаміду. Під дією цих речовин пігменти в структурі зубу розщеплюються і зуб ста світлішим.
  • Гігієнічні процедури. Сюди відносяться скейлінг, обробка зуба абразивним струменем (піскоструйка),полірування. Для видалення твердих відкладень на зубах проводити професійну гігієну треба раз на півроку.
  • Встановлення вінірів у Сумах. Вініри – це сучасний спосіб замаскувати всі недоліки зубів у зоні посмішки. Вініри представляють собою тонкі пластини з кераміки або композитного матеріалу, що встановлюються на поверхню зубів, формуючи ідеальні зуби. За допомогою вінірів можна перекрити щілину між зубами, змінити іх форму, або перекрити пошкоджену емаль

Процедури косметичної стоматології  в Сумах проводяться спеціалістами нашої клініки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.