Як здолати страх перед стоматологом?

Не тільки діти, але і не рідко зустрічаються дорослі, у яких візит до стоматолога виклика не аби який страх. Подолати страх перед стоматологом допоможе когнітивна терапія. Така психологічна терапія допомогла впоратися зі своєю фобією 80% людей, що звернулися.

Насправді страх стоматологів серйозна проблема, яка може призвести до втрати зубів, адже такі люди не поспішають звертатися до стоматолога і часто доводять незначне пошкодження зуба до ускладнень. Лікування таким людям проводять часто із застосуванням заспокійливих.

За статистикою 20% людей, які населяють нашу планету, відчувають великий страх перед стоматологами і добровільно до них ніколи не прийдуть. Когнітивна поведінкова терапія допоможе подолати цей стан. Вона ефективна навіть із важкими формами фобії. Після проведення терапії людина втрачає відчуття страху та лікування їй можна проводити навіть без застосування заспокійливого.

Експериментарно доведено, що проведення когнітивної поведінкової терапії дає свій ефект через п’ять сеансів. Вченими Лондонського університету була проведена така терапія добровольцям, які страждають на страх стоматологів. Сеанси терапії допомогли їм подолати свої страхи перед стоматологами та бормашинками за рахунок зміни їхньої поведінки та думок.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.