Пломбування молочних зубів Дитяча стоматологія м. Суми

Пломбування молочних зубів – це процедура, яка використовується для лікування карієсу і відновлення пошкоджених молочних зубів. Хоча молочні зуби випадають, вони мають важливу роль у правильному розвитку щелепно-лицьового комплексу, мовлення та жування їжі. Тому збереження молочних зубів важливе для здоров’я дитини.

Пломбування молочного зуба проводиться наступним чином:

  1. Підготовка. Стоматолог визначає розмір та глибину каріозної порожнини на молочному зубі. Зуб та оточуючі тканини обробляються антисептичним розчином для знеболення та запобігання інфекції.
  2. Видалення каріозної тканини. Стоматолог використовує спеціальні інструменти, такі як свердла або скребки, для видалення каріозної тканини з пошкодженого зуба. Важливо видалити всю пошкоджену тканину та очистити порожнину від бактерій.
  3. Залишкове очищення та промивання. Після видалення каріозної тканини зуб ретельно промивається для видалення залишків та бактерій. Стоматолог переконується, що порожнина зуба чиста перед продовженням процедури.
  4. Заповнення порожнини. Після очищення стоматолог заповнює порожнину в зубі спеціальним матеріалом-пломбою. Цей матеріал може бути композитною смолою або скляної йономерною цементом, які мають добру адгезію до зубної тканини.
  5. Фінальне формування та полірування. Пломба формується, щоб забезпечити правильну прикусову поверхню та комфорт для дитини. Після формування пломба полірується, щоб забезпечити гладку поверхню, яка легко очищується.

Пломбування молочних зубів допомагає відновити функцію та структуру пошкодженого зуба, запобігти подальшому розвитку карієсу та захистити молочні зуби до їх природного випадіння. Регулярні огляди у стоматолога, належна гігієна ротової порожнини та здоровий харчовий режим також є важливими факторами для збереження здорових молочних зубів у дітей.

Записатись на прийом дитячого стоматолога в Сумах можна за телефоном

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.