Відбілювання зубів може бути небезпечним?

Рівні зуби та білизна – це обов’язкові умови красивої посмішки, яка приваблює погляди. У процесі життєдіяльності наші зуби можуть міняти свій початковий колір.

Це пояснюється рядом причин: куріння, часте вживання кави або інших продуктів, що фарбують, неправильно проведене стоматологічне лікування та ін.

Природним бажанням кожної людини після того, як зуби втратили свій колір, буде повернути їх початковий відтінок або зробити їх ще білішим. Відбілити зуби можна різними способами: за допомогою народних рецептів (що не безпечно) або за допомогою стоматолога.

Потрібно помітити, що відтінок зубів від природи не може бути ідеально білим, він також залежить від особливостей людини, як колір очей або волосся. Природний колір зубів – жовтуватий або сіро-блакитний. Білі усмішки, які ми бачимо на екранах телебачення, ніщо інше як робота стоматологів.

Перш ніж зважитися на домашнє відбілювання, слід добре подумати, оскільки часто народними засобами можна не тільки відбілити зуби, але і завдати шкоди зубній емалі. Зуби після цього стають чутливими і у людини з’явиться дискомфорт при вживанні гарячого чи холодного, кислого та солодкого. Також зуби будуть менш захищені від впливу каріозних бактерій. Професійно відбілювання безпечніше, але і його не потрібно робити більше двох разів на рік.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.