Monthly archives "Квітень 2024"

Протезування зубів безметаловою керамікою в м. Суми

Протезування зубів в м. Суми безметаловою керамікою  є одним з сучасних методів відновлення функції та естетики усмішки. Цей процес полягає у виготовленні протезів з високоякісного керамічного матеріалу без використання металевих складових.

Read More →

Особливості дитячої стоматології. Дитячий стоматолог в Сумах

Дитяча стоматологія в м. Суми є важливою галуззю медицини, оскільки здоров’я зубів у дитинстві визначає загальний стан здоров’я на протязі всього життя. Особливості дитячої стоматології включають у себе не лише лікування, а й профілактичні заходи та особливий підхід до маленьких пацієнтів.

Read More →

Коронка на передні зуби. Протезування зубів в Сумах

Встановлення  коронки на передні зуби в Сумах– це серйозне рішення, що впливає на естетику усмішки та загальний зовнішній вигляд обличчя. Вибір правильної коронки для передніх зубів є важливим аспектом стоматологічного лікування.

Read More →

Рекомендації після встановлення зубного імплантату в Сумах

Встановлення зубного імплантату в м. Суми є важливою процедурою для відновлення функцій та естетики ротової порожнини. Після такого втручання дуже важливо дотримуватися правильних рекомендацій з метою швидкого загоєння та успішної інтеграції імплантату.

Read More →

Напрямки в стоматології. Стоматологія в м. Суми

Стоматологія – це галузь медицини, яка займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань порожнини рота. Сучасна стоматологія охоплює широкий спектр напрямків та методів лікування, спрямованих на збереження здоров’я зубів та ясен, а також відновлення функцій та краси усмішки.

Read More →

Лікування неправильного прикусу у дитини. Ортодонт м. Суми

Неправильний прикус у дитини є серйозною проблемою, яка може вплинути на її здоров’я та самопочуття. Лікування цього стану важливо проводити вчасно і комплексно, оскільки від цього залежить правильний розвиток зубної системи та вимови  дитини.

Read More →

Зубний камінь. Причини та профілактика зубного каменю

Зубний камінь – це загальноприйняте явище, яке виникає внаслідок накопичення мікроорганізмів та мінеральних солей на поверхні зубів. Цей процес може призвести до різних проблем зі здоров’ям ротової порожнини.

Read More →