Monthly archives "Вересень 2023"

Встановлення вінірів. Процесс. Встановити вініри в Сумах

Вініри – це тонкі пластинки з матеріалу, зазвичай кераміки або композиту, які закріплюються на передній поверхні зубів з метою поліпшення їхнього вигляду та корекції косметичних дефектів. Цей процес може бути ефективним рішенням для тих, хто прагне до більшої симетрії, білосніжного вигляду усмішки або приховання дефектів зубів.

Read More →

Стоматологічний сканер обличчя. Для чого використовують?

У світі стоматології постійно відбуваються інновації, спрямовані на поліпшення діагностики та лікування. Один із таких інноваційних засобів – це стоматологічний сканер обличчя, який здатен зробити 3D-модель вашого обличчя та ротової порожнини.

Read More →

Чому зубна імплантація краще за інші способи протезування?

Зубна імплантація є однією з найефективніших та передових методів відновлення втрачених зубів. В порівнянні з іншими способами протезування, вона має численні переваги, які роблять її бажаним вибором для багатьох пацієнтів.

Read More →

Дії після видалення зубу. Видадити зуб в Сумах

Видалення зуба – це процедура, яка може вимагатися з різних медичних причин, включаючи зуби мудрості, пошкоджені зуби, чи зуби, які потрібно видалити перед проведенням інших стоматологічних процедур. Після видалення зуба важливо відповідно слідувати інструкціям лікаря та дбати про правильний процес відновлення. Давайте розглянемо, які дії важливо виконати після видалення зуба.

Read More →

Як запобігти відторгненню імплантатів? Імплантація в Сумах

Імплантація зубів – це інноваційний та ефективний спосіб відновлення втрачених зубів та покращення функціональності ротової порожнини. Однак, як і будь-яка медична процедура, імплантація потребує правильного догляду та попередніх заходів для запобігання можливому відторгненню імплантатів. В даний час давайте розглянемо ключові кроки та рекомендації, які допоможуть вам уникнути цього ускладнення.

Read More →

Оголення шийки зубу. Лікування зубів в Сумах

Оголення шийки зубу, також рецесія ясен, є стоматологічною проблемою, яка виникає, коли частина зуба, яка зазвичай прихована під яснами, стає видимою або оголеною. Це може бути досить поширеною проблемою, і важливо зрозуміти її причини, симптоми та можливі рішення.

Read More →

Чому слід рівняти прикус? Рівняти зуби в Сумах

Правильний прикус є ключовим аспектом загального здоров’я ротової порожнини та дентофаціальної гармонії. Однак, не всі люди мають ідеально рівний прикус і можуть потребувати ортодонтичного лікування для його корекції. Давайте розглянемо, чому вирівнювання прикусу є важливим кроком у догляді за зубами та загальним здоров’ям.

Read More →

Способи запобігання карієу. Поради стоматолога м. Суми

Карієс є однією з найпоширеніших стоматологічних хвороб, але він практично завжди може бути запобіжений. Збереження здоров’я зубів та профілактика карієсу вимагає систематичного підходу і дотримання кількох основних правил.

Read More →

Навіщо та як розсувають зуби під імплантат? Імплантація Суми

Зубна імплантація – це сучасний та ефективний метод відновлення втрачених зубів, який передбачає встановлення штучних коренів (імплантатів) у щелепі пацієнта. Проте у деяких випадках, перш ніж встановити імплантат, зуби потрібно розсунути або розширити. Давайте розглянемо, чому це може бути необхідно та як цей процес відбувається.

Read More →