Зубні протези на скляних опорах

Зубні протези

 

Відсутність зубів – це те погане явище, яке з часом стає тільки ще гірше. Тому якщо у Вас немає хоча б одного зуба, обов’язково необхідно протезування, щоб уникнути втрати інших зубів. Іноді людей особливо не хвилює те, що у них відсутні один або декілька зубів, адже є ще інші зуби. Але при цьому вони не замислюються над тим, що втрата декількох зубів призводить до дисфункції цілого зубного ряду.

Тільки з часом, коли стає зовсім незручно і непривабливо, людина звертається до стоматолога з проханням зробити голлівудську посмішку. І ось тут починається найцікавіше. Незнімний протез нема за що закріпити або дорого коштує поставити, а знімний ставити не хочеться, тому що зберігати зуби в стаканчику – це зовсім жахливо.

Добре, що існує зараз протезування на скляних опорах ZX-27. Досить цікава система, яка була створена в 1991 році Ласло Неметом. Цей метод якраз і допомагає відновити зубний ряд тим, у кого немає можливості встановити імпланти, але і немає бажання носити знімні протези.

Скляна опора ZX-27 – це спеціальне збагачене скло, яке має особливі характеристики, що робить можливим його використання в протезуванні зубів. Ніяких шкідливих домішок таке скло не містить, тому контакт зі слизовою оболонкою рота не викликає ніяких алергічних реакцій.

Найчастіше скляні опори застосовують у разі відсутності задніх зубів, а також в якості додаткової опори в мостовидні протези. Такий протез дуже щільно прилягає до слизової, тому виключено попадання під нього їжі і розвиток там мікроорганізмів. Постійне мікродавленіе, яке виникає в районі розміщення скляній опори, сприяє кращій мікроциркуляції в тканини.

Як і будь-який метод, метод протезування на скляних опорах має свої особливості, що вимагають суворого дотримання, а саме:

– під таке протезування слизова повинна мати товщину не менше 2-3мм;
– тільки після закінчення 6 місяців з моменту видалення зуба можна застосувати даний вид протезування;
– перед протезуванням на скляних опорах пацієнт повинен мінімум півроку носити знімний тимчасовий протез;
– коронка зі скляною опорою обов’язково повинна мати зуб-антагоніст;
– альвеолярний відросток повинен мати овальну форму і висота від нього до зуба-антагоніста повинна бути не менше 6 мм.

Також необхідно сказати і про протипоказання до використання даного методу. До них відноситься недостатня товщина і висока рухливість слизової, глибока оклюзія, альвеолярний відросток, відмінний від овальної форми, а також недостатнє відстань до зуба-антагоніста.

Як бачите, сучасної стоматології відомо велика кількість видів протезування, які можна застосувати в будь-якому клінічному випадку і при цьому отримати відмінний результат. Для цього необхідно, щоб пацієнт прислухався до порад стоматолога, а лікар-стоматолог професійно виконував свою роботу. І тоді усміхнених людей буде набагато більше.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.