Установка зубних мостів в Сумах

Міст для зубів: фото, види, опис, як ставлять

Гарне самопочуття у вашій усмішці допомагає почуватися добре. Для тих із нас, у кого відсутні зуби, це проблема. Може бути соромно посміхатися. Відсутність зуба може навіть вплинути на те, як ви жуєте або говорите. На щастя, реставраційна стоматологічна допомога в Сумах може допомогти усунути ці прогалини за допомогою зубних мостів.

У клініці «Brilliant Smile» ми розуміємо важливість повної посмішки, тому пропонуємо різноманітні варіанти відновного догляду за зубами в Сумах. Однією з багатьох послуг, які ми пропонуємо, є зубні мости, які допомагають заповнити проміжки, спричинені відсутніми зубами.

Тут ми поговоримо про зубні мости, процес встановлення, що це таке, як вони працюють і як за ними доглядати.

Що таке зубний міст?

Зубний міст – це порцеляновий, керамічний або металевий зубний протез, який заповнює щілину, утворену внаслідок відсутності зуба. Міст утримується на місці шляхом кріплення до зубів з обох боків щілини. Це з’єднання, як міст, і дало назву процесу.

Що стосується реставраційної стоматологічної допомоги, то це одна з менш інвазивних процедур, яку можна пройти, якщо ви хочете заповнити прогалину без операції. Замість того, щоб імплантувати протез безпосередньо в ясна та щелепу, міст викликає мінімальний біль і дискомфорт, а процес загоєння відбувається досить швидко.

Види зубних мостів

Описаний вище міст є стандартним зубним мостом. Також є:

Імплантація мостів. Замість того, щоб прикріпити міст до навколишніх зубів, імплантат використовується для кріплення моста до вашої щелепи. Це може знадобитися, якщо відсутні більше одного зуба або якщо навколишні зуби з якоїсь причини не можуть підтримувати міст.

Мерілендські мости. Цей стиль роботи з мостом прикріплює штучний зуб до задньої частини сусіднього зуба. Цей метод можна використовувати, якщо перемичка потрібна в передній частині рота у видимій зоні посмішки.

Консольні мости. Якщо міст з’єднаний лише з одним зубом, а не з двома навколишніми зубами, можна використовувати консоль для з’єднання моста.

Який би спосіб ви не вибрали, ви можете бути впевнені, що Bloor West Smiles подбає про те, щоб ваш міст був правильно та надійно закріплений.

Навіщо брати зубний міст?

Хоча ви можете ігнорувати відсутній зуб, особливо якщо він десь непомітний, неусунення щілини може призвести до проблем. Ваші зуби влаштовані таким чином, що якщо ви посунете один, решта обов’язково підуть за ним.

Відсутність зуба може викликати біль у роті та яснах, оскільки зуби починають зміщуватися. Ви також можете помітити різницю у формі обличчя. Наші зуби підтримують наші губи, і коли зуба немає, це може призвести до того, що наші губи обвисають.

Залежно від того, де знаходиться ваш відсутній зуб, ви можете відчути біль під час жування, оскільки зуби, які оточують щілину, незграбно приземляються на тверду їжу.

Є багато причин, чому люди шукають реставраційну стоматологічну допомогу, зокрема:

 • щоб повернути посмішку;
 • удосконалювати мовлення;
 • поліпшити жування;
 • зніміть біль, викликаний нерівним прикусом;
 • зменшує передчасне старіння, спричинене в’ялістю шкіри та губ;
 • підвищення впевненості в собі.

Зубні мости є дуже поширеною процедурою, і для одужання вам знадобиться не більше дня відпочинку. Однак вам може знадобитися кілька зустрічей, якщо виготовлення постійного мостоподібного протеза здійснюється за межами підприємства, і вам потрібно чекати його прибуття.

Спочатку ваш рот може бути дуже ніжним, але це відчуття швидко зникне, і ви залишитеся з повною та яскравою усмішкою.

Процедура встановлення зубного моста

У «Brilliant Smile» ми хочемо інформувати наших клієнтів про те, як працює кожна процедура. Це допомагає мінімізувати хвилювання, а також дозволяє спланувати свій день відповідно.

Під час стандартної процедури встановлення зубного моста ваш стоматолог виконає кілька кроків, зокрема:

 • очищення зубівнавколо щілини;
 • застосування місцевого анестетика для зняття болю;
 • формування оточуючих зубів, щоб можна було встановити коронку;
 • зняття відбитка зуба;
 • встановлення тимчасового моста під час виготовлення моста на замовлення;
 • монтаж постійного моста;
 • при необхідності, цементування моста.

Ваш стоматолог може попросити вас прийти кілька разів після встановлення мосту, щоб перевірити ваш прикус. Якщо міст неправильно прилягає до інших зубів, можливо, знадобиться змінити його, щоб вирівняти його.

Коли ваш новий постійний міст буде встановлено, ви можете почуватися трохи дивно. Кусати, жувати і навіть говорити може здатися важким. Не хвилюйтеся, однак, з часом ви звикнете до свого мосту, і згодом забудете, що він там.

Турбота про вашу нову посмішку

Наявність моста означає більше, ніж просто пристосуватися до жування та посмішки; вам також потрібно скорегувати свої звички гігієни порожнини рота.

Ваш стоматолог дасть вам інструкції щодо догляду та може вказати графік продовження цих нових інструкцій з догляду. Ці інструкції з гігієни не тільки допоможуть забезпечити належне очищення моста, але й сприятимуть довговічності. Так само, як ви не бажаєте зачищати щіткою, ви не бажаєте надмірно зачищати щіткою та подряпати чи пошкодити міст.

Деякі загальні інструкції з догляду за мостом:

 • придбання спеціальної щітки з м’якою щетиною та спеціальні прилади для чищення під мостом;
 • двічі на день чистка зубів зубною пастою на основі фтору;
 • прополоскати рот антисептиком;
 • заплануйте наступні візити до стоматолога.

Вам також можуть порадити змінити свої харчові звички, включаючи перехід на більш м’яку їжу та фрукти та овочі з високим вмістом клітковини. Ви не повинні їсти тверду, хрустку або липку їжу разом із бриджем.

Зв’яжіться з «Brilliant Smile», щоб дізнатися більше про реставраційну стоматологічну допомогу.

Наша команда досвідчених стоматологів тісно співпрацює з нашими пацієнтами, щоб розробити індивідуальні стратегії відновлення зубів. Для нас важливо, щоб наші клієнти виходили з нашого офісу почуваючись комфортніше та впевненіше, ніж раніше. Ми запрошуємо вас зв’язатися з нами сьогодні , зателефонувавши за номером +380661968793!

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.