Зубна паста для ясен

Те, що чистити зуби потрібно вранці та ввечері, знає кожен, але не всі знають, що це потрібно робити ще й правильною зубною пастою. Усі зубні пасти поділяють на три види: гігієнічні, профілактичні та лікувальні.

З гігієнічними та профілактичними пастами все зрозуміло, але до лікувальних людей ставляться обережніше. Що являє собою лікувальна паста і від чого вона лікує?

Позбутися карієсу за допомогою лікованої пасти навряд чи вдасться, але з проблемами ясен вона впоратися допоможе. Лікувальна зубна паста ефективно діє при кровоточивості та болючості ясен.

Паста для ясен дбайливо видаляє наліт, перешкоджаючи поширенню бактерій. Вона має м’яку консистенцію та використовується при сильній чутливості. Застосування такої пасти знижує кровоточивість та зміцнює ясна.

Повністю позбавитися захворювань ясен одного застосування пасти мало, але вона допомагає впоратися з такими симптомами:

  • Свербіж у яснах.
  • Кровоточивість.
  • Болючість.
  • Неприємний запах.

Якщо ви виявили у себе такі симптоми, це може вказувати на такі захворювання як гінгівіт або пародонтит. Вилікувати їх однією пастою неможливо. Її використання буде доповненням до лікування, призначеного лікарем.

Лікарські властивості пасті для ясен надають її компонентів. Як правило, основу їх складають лікарські трави: шавлія, зелений чай, звіробій, календула та ін. Систематично використовуючи лікувальні пасти можна досягти бажаного результату.

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.