Стоматологічні захворювання у дітей

Pediatric dentist examining a little boys teeth with his assistant at the dental clinic

Найпоширенішим захворюванням у ротовій порожнині є карієс. Після прорізання зуби ще не повністю мінералізовані і знадобиться кілька років для зміцнення емалі.

У цей період не слід нехтувати правилами догляду за ротовою порожниною. На ще незміцнілу емаль впливають мікроорганізми. Виділяючи кислоту, вони руйнують емаль та розвивають карієс. Молочні зуби важче пломбуються через маленький розмір і пломби фіксуються гірше. Проте було розроблено матеріали спеціально для молочних зубів. Вони виділяють фтор, цим зміцнюючи зуби.

Захворювання слизової оболонки у дітей найчастіше виникають унаслідок виникнення та розвитку карієсу, який інфікує ясна. При прорізуванні зубів організм дитини слабшає і меншою мірою чинить опір впливу мікроорганізмів, що викликають захворювання слизової оболонки.

Однією з найпоширеніших проблем із зубами стають травми. Найчастіше страждають передні зуби. Це зумовлено дитячою активністю та рухливістю. Травми можуть спричинити втрату зубів або пошкодження зачатків корінних зубів.

Коли зуби починають прорізуватися можлива поява ряду аномалій (становище зубів, величина і форма) Це може пояснюватися перенесеною травмою щелепи або нестачею місця для прорізування постійного зуба.

Слід привчати дитину з дитинства відвідувати стоматолога. Відвідування стоматолога з дитинства – це внесок у здоров’я зубів у майбутньому.

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.