Поява гінгівіту у дитини

У дітей така хвороба як гінгівіт не є рідкістю. Запалені ясна, кровоточивість і припухлість – це все ознаки цього захворювання Основною причиною його виникнення може бути погана гігієна порожнини роту.

Часто навчивши дитину чистити зуби, батьки не контролюють процес. Дитина відноситься до чищення зубів як до гри та, як правило, чистить зуби не правильно. Це веде до того, що наліт із зубів не видаляється, бактерії розмножуються та провокують запальний процес.

Запалення – природна реакція організму на подразники. Внаслідок боротьби з небажаним впливом, тканина, що запалилася, починає поступово руйнуватися.

Крім незадовільної гігієни, появі гінгівіту у дитини сприяють такі фактори:

  • Травми ясен через неправильний прикус.
  • Опіки при вживанні гарячої їжі.
  • Інфекції.
  • Відсутність у раціоні дитини продуктів, які містять необхідні мінерали та вітаміни.
  • Спадковість.
  • Цукровий діабет.

Сприйнятливість пародонту у дитячому та підлітковому віці сприяє розвитку гінгівіту, особливо в період гормональних змін. Також часто від гінгівіту страждають зовсім маленькі діти і це легко пояснюється травмуванням ясен при прорізуванні зубиків.

Лікування гінгівіту у дітей на ранній стадії розвитку зовсім не складне і може проводитись у домашніх умовах. Для цього спочатку знімається біль за допомогою анестезуючих засобів на основі лідокаїну. Зараз в аптеці можна придбати гелі, якими зручно змащувати запалену ділянку. Варто звернути увагу на харчування дитини. Під час лікування їжа не повинна бути сильно гарячою або холодною, кислою та солоною.

Отримати консультацію дитячого стоматолога в Сумах

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.