Зубне протезування у м.Суми

Зубні протези: що собою представляють ᐈ Різновиди протезів: яким віддати перевагу

Зубні протези є популярним вибором для заміни зубів.

Якщо ви шукаєте зубні протези, вам потрібно проконсультуватися з експертами стоматологічної клініки «Brilliant Smile». Ми маємо багаторічний досвід, допомагаючи пацієнтам знайти найкраще рішення для заміни зубів відповідно до їхніх потреб.

Зубні протези – це безпечний, комфортний і зручний варіант для заміни втрачених зубів і покращення вашої посмішки. Вони також можуть бути доступнішими порівняно з іншими реставраційними стоматологічними послугами. В «Brilliant Smile» наші експерти-стоматологи можуть провести вас через процес заміни протеза/зуба, щоб переконатися, що ви зробите правильний вибір.

Переваги зубних протезів

Зубні протези замінюють зуби, втрачені через захворювання ясен, карієс або травму. Вони виготовлені на замовлення за відбитками, знятими з вашого рота, тому вони зручно сидять і виглядають природно. Зубні протези можна виймати та встановлювати назад. Ваш стоматолог працюватиме з вами, щоб ваші протези виглядали, відчувалися та функціонували так само, як ваші природні зуби.

Види зубних протезів

Існує кілька типів зубних протезів, які слід враховувати при заміні втрачених зубів. Зубні протези можуть являти собою повний або частковий комплект, який є знімним варіантом мостів і розміщується навколо залишилися здорових зубів. Ваш стоматолог допоможе вибрати стиль, який найкраще відповідає вашому способу життя.

Традиційні зубні протези – це економічний спосіб заміни втрачених зубів. Після видалення зубів і загоєння ясен (зазвичай протягом 8-12 тижнів) зубні протези можна помістити в рот. Негайні повні протези, також відомі як тимчасові протези, вставляються відразу після видалення зубів. Хоча вони швидко замінюють ваші відсутні зуби, їх необхідно періодично коригувати після введення. Отже, поговоріть з нами про цей процес, перш ніж почати. Зубні протези преміум-класу найбільше нагадують натуральні зуби.

До життя з зубними протезами може знадобитися деякий час, щоб звикнути, але через короткий час їжа та мова знову стануть нормальними. Догляд за зубними протезами, включаючи щоденне чищення, простий, але ми розуміємо, що спочатку це може здатися дивним.

У «Brilliant Smile» ми маємо навички та досвід, щоб допомогти вам знайти правильне рішення для заміни зубів відповідно до вашого способу життя. Ми обслуговуємо пацієнтів у всьому регіоні, і ми тут, щоб допомогти вам також, тож зателефонуйте нам за номером +380661968793 сьогодні!

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.