Архивы за месяц "Maggio 2023"

Сканер обличчя в стоматології в Сумах

Сканер обличчя (іноді називають 3D-сканером обличчя) є важливим інструментом у сучасній стоматології. Він використовується для точного сканування обличчя та щелепи пацієнта з метою створення тривимірної моделі. Ця модель може бути використана для планування лікування та виготовлення індивідуальних ортопедичних конструкцій, таких як коронки, містки, імплантати тощо.

Read More →

Коронки з оксиду цирконію. Протезування зубів в Сумах

Коронки з оксиду цирконію – це зубні коронки, які виготовляються з цирконієвого оксиду, що є високоміцним керамічним матеріалом. Ці коронки використовуються для відновлення зубів, які пошкоджені або розірвані, та забезпечують більш натуральний вигляд порівняно з іншими матеріалами.

Read More →

Профілактика карієсу. Стоматологія м. Суми

Карієс – це захворювання зубів, яке виникає в результаті дії кислот, що утворюються в порожнині рота внаслідок розкладу залишків їжі. Ця хвороба може призвести до руйнування зуба, що потребує лікування.

Read More →

Тимчасові зубні протези. Зубні протези в м. Суми

Тимчасові зубні протези – це протези, які використовуються тимчасово, поки стаціонарні протези не будуть готові. Зазвичай, їх використовують у процесі лікування, наприклад, після видалення зубів або вирізання зуба перед встановленням зубного імпланту.

Read More →

Пломбування молочних зубів Дитяча стоматологія м. Суми

Пломбування молочних зубів – це процедура, яка використовується для лікування карієсу і відновлення пошкоджених молочних зубів. Хоча молочні зуби випадають, вони мають важливу роль у правильному розвитку щелепно-лицьового комплексу, мовлення та жування їжі. Тому збереження молочних зубів важливе для здоров’я дитини.

Read More →

Використання лазера в стоматології

Лазери знайшли широке застосування в різних галузях стоматології. Вони використовуються для різних процедур, які варіюються від лікування ясен до естетичної реставрації. Ось декілька застосувань лазерної технології в стоматології:

Read More →

Лікування після відторгнення імплантата

Зубна імплантація – це самий сучасний і досконалий на сьогодні спосіб відновлення відсутнього зуба. Але не всі 100% проведених операцій закінчуються позитивним результатом. Незважаючи на те, що вірогідність відторгнення імплантата дує мала, вона все  існує.

Read More →

Для чого потрібен фтор для зубів і де його взяти?

Фтор є важливим мікроелементом, який потрібен для здоров’я зубів. Його головною функцією є зміцнення зубної емалі та захист від карієсу. Крім того, фтор допомагає зменшити втрату мінералів з емалі зуба та ремінералізувати емаль в разі її пошкодження.

Read More →

Зубний протез метелик

Зубний протез “метелик” – це один із типів зубних протезів, який використовується для відновлення втрачених зубів у верхній частині рота. Він називається “метеликом” через свою форму, що нагадує крила метелика.

Read More →

Що таке бруксизм і ому він виникає?

Бруксизм – це медичний термін, що використовується для опису непереборного, неконтрольованого скреготання або стиснення зубів. Це стан, коли людина свідомо або несвідомо скрегоче зубами у стані спокою або під час сну.

Read More →