Зубна імплантація у Сумах. Коли слід робити

Найбільш сучасним та ефективним способом відновити втрачені зуби є імплантація. Імплантація зубів у м. Суми становить альтернативу класичним методам протезування та у багато разів перевершує їх.

Імплантацію зубів проводять лише за наявності показань до проведення цієї процедури. Якщо ж таких показань немає, а тим більше за наявності протипоказань, імплантація зуов не проводиться. Давайте розберемося, у яких випадках імплантацію можуть рекомендувати.

Показання до зубної імплантації:

  1. Відсутність одного зуба та наявність здорових сусідніх зубів. У такому разі імплантація дозволяє уникнути обточування здорових зубів для створення опори, як у випадку із зубним мостом.
  2. Відсутність у ряді двох або трьох зубів. У такій ситуації лікар порадить різні варіанти відновлення, найприйнятніші з яких вибере пацієнт.
  3. Кінцеві дефекти зубного ряду. Кінцеві дефекти – це відсутність у низці останніх зубів. Така ситуація дає можливості протезування іншими видами протезів, оскільки відсутня опора.
  4. Повна відсутність зубів. Імплантація у разі може бути проведена до створення опорних зубів для фіксації інших видів протезів.
  5. Непереносимість пацієнтом інших типів протезів. У пацієнтів спостерігається блювотний рефлекс чи алергія на акрил (матеріал знімних протезів). Якщо людина не може використовувати протез, що знімається, то краще провести імплантацію.

Дізнатися вартість імпланації зубів у Сумах і можна у нас

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur comment les données de vos commentaires sont utilisées.