Терапевтична стоматологія. Основні принципи лікування

Терапевтична стоматологія є однією з основних галузей стоматології, спрямованою на лікування та відновлення здоров’я зубів. Це розділ медицини, який займається діагностикою, профілактикою та консервативним лікуванням захворювань порожнини рота.

Терапевтична стоматологія включає широкий спектр процедур, що орієнтовані на відновлення пошкоджених зубів та лікування захворювань ясен. Основні завдання терапевтичного стоматолога включають:

  1. Діагностика та планування лікування.Це включає огляд порожнини рота, рентгенівське обстеження, діагностичні тести та складання плану лікування. Терапевтичний стоматолог визначає проблеми, які потребують уваги, та розробляє індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  2. Лікування карієсу. Карієс є одним з найпоширеніших захворювань порожнини рота. Терапевтичний стоматолог проводить процедури по очищенню та видаленню пошкодженого зубного матеріалу, заповненню пустишеств, та відновленню зубів за допомогою пломб.
  3. Ендодонтія. Це лікування хворих та уражених зубних каналів. Терапевтичний стоматолог видаляє хвору пульпу (м’який внутрішній шар зуба), проводить препарування та заповнення зубного каналу, щоб відновити його функцію та запобігти подальшим ускладненням.
  4. Лікування захворювань ясен. Терапевтичний стоматолог займається лікуванням захворювань ясен, таких як гінгівіт та пародонтит. Це включає професійне чищення зубів, скейлінг та полірування ясен, а також видалення зубного каменю.

Терапевтична стоматологія має на меті збереження природних зубів та покращення стану порожнини рота. Вона грає важливу роль у підтриманні здоров’я зубів та попередженні серйозних стоматологічних проблем. Запишіться на консультацію з стоматологом терапевтом в м. Суми за телефоном

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur comment les données de vos commentaires sont utilisées.