Позбавитись зубного нальоту? Естетична стоматологія в Сумах

В важкодоступних місцях на поверхні зубів накопичується м’який зубний наліт. Він псує зовнішній вигляд посмішки, оскільки має жовтуватий відтінок.

Зняти такі відкладення можна за допомогою стоматолога, провівши професійне чищення ультразвуком.

Також за допомогою ультразвуку знімають затверділий наліт – зубний камінь. Після проведення процедури зуби оброблять зміцнюючим складом та відполірують.

Позбутися жовтого нальоту, що псує красу посмішки, деякі люди намагаються проводячи відбілювання зубів. Відбілювання, на відміну від професійного чищення, проводиться за допомогою хімічних препаратів, до складу яких входять кислоти та перекис водню. Процедура відбілювання не така безпечна як професійне чищення, але після неї зуби стають білішими. При відбілюванні впливає на зубну емаль і можливе підвищення чутливості зубів.

Прибрати жовтизну із зубів у домашніх умовах можна різними способами. Про всіх них багато написано в інтернеті, але потрібно усвідомлювати, що таким чином можна завдати емалі непоправної шкоди. Перед тим, як застосувати той чи інший спосіб, краще проконсультуватись у свого стоматолога.

Утворення нальоту на зубах виникає також під дією смол, що потрапляють на зуби при курінні. Фарбують наші зуби і такі барвники як кава.

Щоб зберегти зуби красивими і здоровими, слід щодня виконувати елементарні вимоги гігієни: чистити зуби двічі на день і робити це правильно, а також користуватися зубною ниткою. Їжте тверді фрукти та овочі, вони природно очищають наші зуби. Перешкоджає появі жовтого нальоту кукурудза, тому включивши її в раціон, ми знизимо ризик виникнення цього неприємного явища.

Провести професійну чистку зубів у Сумах в клініці Brilliant Smile

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur comment les données de vos commentaires sont utilisées.