Навіщо лікувати карієс молочних зубів? Дитячий стоматолог м. Суми

Дитячому стоматологу м. Суми часто ставлять питання стосовно лікування молочних зубів. Чи доцільно це взагалі? Однозначно так! Нажаль не всі батьки розуміють це і своєчасно не ведуть свою дитину в стоматологічну клініку.  Спробуємо розібратись чому треба лікувати молочні зуби.

Розвитку карієсу молочних зубів сприяє низька щільність емалі, погана гігієна ротової порожнини, нестача вітамінів та мінералів через неправильний раціон.

Лікування карієсу молочних зубів потрібно тому що:

  • Передчасне видалення молочного зуба може спровокувати затримку появи корінного.
  • Якщо чекати поки уражений карієсом молочний зуб сам випаде доволі небезпечно. Каріозний процес у дитини розвивається швидше і вже через декілька місяців ми можемо отримати ускладнення в формі запалення тканин, оточуючих зуб.,
  • Ігнорування карієсу призводить до його поширення. Хвороба уражає сусідні зуби. В цьому випадку лікування займає більше часу і коштів.
  • Естетична сторона. Вражені карієсом зуби виглядають, м’яко кажучи, не гарно. Це спричиняє дитині дискомфорт в спілкуванні з однолітками. Якщо убрати каріозні ураження, то дитина буде почувати себе впевненіше і уникне насмішок інших.
  • Уражені карієсом зуби чутливі к холодній та гарячій, кислій та солодкій їжі. Це виклика больові відчуття у дитини.
  • Видалення молочних зубів з карієсом веде до того, що постійні зуби пізніше прорізаються і дитині доведеться довго ходити без зубів.
  • Передчасне видалення молочних зубів призводить до неправильного прорізування постійних зубів. Вони прорізаються скрученими і для корекції доведеться ставити брекети.
  • Розвиток карієсу – це перш за все осередок інфекції. Тобто карієс може спровокувати абсцес або гнійний свищ. Такі захворювання діти переносять тяжче.

Як можна впевнитися,  причин лікувати карієс молочних зубів більш ніж достатньо. Записатись на прийом дитячого стоматолога в м. Суми можна за телефоном

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur comment les données de vos commentaires sont utilisées.