Гострий зубний біль. Лікування зубів в м. Суми

Пацієнтів із гострим болем  без черги приймають у стоматологічних кабінетах. І це не дивно, бо всі розміють як це відчувати нестерпний біль.

Гострий зубний біль приносить людині багато занепокоєння, стає неможливо нормально приймати їжу, повернути голову, відкрити рота, випити води тощо. Біль виникає при попаданні холодного повітря на хворий зуб. Терпіти таке просто неможливо і похід до стоматолога не змушує на себе чекати.

Гострий зубний біль є нічим іншим як сигналом у тому, що патологічний процес досить далеко зайшов. У такому разі при зникненні больових відчуттів можна говорити про перехід захворювання на наступну стадію. Сильний біль викликає пошкодження нерва або подразнення тканин, що оточують його.

Причини гострого зубного болю:

  • Проникнення інфекції в зуб через карієс. Тут біль людина відчуває при попаданні на зуб подразника.
  • У шийки зуба оголений дентин, тому виникає висока чутливість.
  • Зуб неправильно запломбований.
  • На поверхні зуба утворилася тріщина.
  • Пульпіт. Захворювання, у якому відбувається запалення нерва (пульпи). Найчастіше причиною пульпіту є занедбаний карієс.
  • Пародонтит. Запальний процес у навколозубних тканинах.

При виникненні гострого болю не потрібно намагатися його перетерпіти і напихати себе знеболюючими препаратами. Постарайтеся якнайшвидше звернутися до стоматолога. Він виявить причину болю та проведе необхідне лікування.

Звернутись з зубним болем у Сумах можна в нашу клініку

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur comment les données de vos commentaires sont utilisées.