Зворотня сторона голлівудської посмішки

Не всі знають, що Голлівудські посмішки найчастіше це чудова робота стоматологів, адже зірки кіно та телебачення такі ж люди, як і всі, і проблеми із зубами у них такі самі. Але робота вимагає ідеального зовнішнього вигляду, от і були придумані спеціальні вініри та люмініри, щоб приховати дефект зубів та зробити посмішку сліпучою.

Сьогодні голлівудську посмішку може дозволити собі кожен охочий. Приховати відколи, невеликі викривлення, щілини між зубами та інші дефекти та зробити свою усмішку ідеальною допоможе зробити встановлення на зуби керамічних пластин – вінірів чи люмінірів. Проте, експерти вважають, що такі радикальні дії на зуби сильно їм шкодять.

Популярність естетичної стоматології зростає з кожним роком. Намагаючись зробити свої зуби красивими, багато хто просто перестарається. Часті процедури відбілювання негативно позначаються на зубній емалі. Відбілювати зуби не рекомендується більше двох разів на рік. І на жаль, люди часто, щоб заощадити на професійному відбілюванні, застосовують неякісні засоби або рецепти народної медицини. Такі дії руйнують емаль та провокують підвищену чутливість.

Що стосується установки вінірів, то цей процес незворотній, тому що для встановлення потрібно обточування зубів. Така дія на зуби негативно позначиться на їхньому здоров’ї в майбутньому.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.