Виправити прикус. Виправлення прикусу у Сумах

Виправити прикус досить складна та трудомістка процедура. Здійснюється ця процедура лікарями – ортодонтами. Дуже важливо, щоб лікар був кваліфікований, тому що неправильно поставлений діагноз і невірно підібраний метод лікування стануть перешкодою до поставленого завдання.

Виправити прикус можна не тільки в дитячому віці (як багато хто вважає), а й у дорослому. Відмінність лікування у дорослому віці – більш тривалий термін закріплення результату ортодонтичного лікування.

Для процедури виправлення прикусу використовують різні ортодонтичні конструкції. Це можуть бути пластинки , брекет-системи, капи.

Конструкції у формі пластинок – знімні. Залежно від кожного індивідуального випадку вони можуть виконувати різні функції – змінювати ширину піднебіння або змінювати форму кістки щелепи.

Брекет-системи складаються з пластин, які приклеюються до зубів, після чого до цих пластин кріпиться спеціальна дуга, за допомогою якої зуби підтягуються до потрібної форми.

Зазвичай брекети носять упродовж двох років. Такий термін обумовлений закріпленням результату лікування.

Виправити прикус у Сумах можна звернувшись до нашої клініки

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.