Відновити зуби в Сумах. Коли відколовся зуб.

Відновити зуб у Сумах можна після скола. Скол зуба – дуже неприємне явище, яке може налякати кожного. Отримати скол можна займаючись екстремальними видами спорту або навіть при вживанні твердої їжі.

Часто зі сколом зуба потрапляють до стоматолога діти, з якими трапляється така неприємність під час активних ігор та невдалих падінь.

Навіть якщо відколовся невеликий шматочок зуба і це не завдає особливого дискомфорту, не варто залишати ситуацію поза увагою, адже бездіяльність може призвести до серйозних наслідків до втрати зуба.

Особливо неприємно – скола переднього зуба, тут до загрози руйнування зуба додається ще й естетичний дефект. Найкращим рішенням буде одразу ж звернутися до свого стоматолога.

Самі сколи бувають трьох видів:

  1. Скол емалі зуба. Можна назвати найшкідливішим сколом. Не варто ігнорувати його, тому що від просто некрасивого зовнішнього вигляду можуть розвинутися серйозніші проблеми.
  2. Скол зуба із шаром дентину. Такий скол здатний викликати болючі відчуття. Тут може знадобитися встановлення коронки.
  3. Скол зуба з оголенням нерва. Тут буде потрібна невідкладна допомога стоматолога, тому що оголений нерв не живе більше 5-ї години і зуб, найімовірніше, потрібно буде видалити.

Після отримання сколу не потрібно панікувати, слід заспокоїтись та оцінити «масштаб трагедії». Навіть коли скол незначний і йти в стоматологічну клініку відразу не обов’язково, потрібно відповідальніше підходити до питання гігієни ротової порожнини, так як зуб більше не захищений емаллю і схильний до впливу бактерій. У разі виникнення чутливості зуба після сколу відкладати похід до лікаря не варто.

Коли скол торкнувся лише емаль, відновлення зуба полягатиме в установці пломби, якщо ж торкнуться пульпи, буде потрібно її видалення та чищення каналів. У передні зуби встановлюють штифт, щоб створити опару для пломбувального матеріалу. При більш серйозних пошкодженнях буде ухвалено рішення про встановлення зубної коронки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.