Поставити коронку в Сумах з діоксида цирконію

Сьогодні при протезуванні зубів в м. Суми приділяється велика увага красі протеза. Пацієнти стали більш вимогливими, і тому зубні коронки, виготовлені за сучасними технологіями, візуально складно відрізнити від справжніх зубів. Одними з таких коронок є коронки з урахуванням діоксиду цирконію.

Коронки на основі діоксиду цирконію дозволяють не лише відновити функції зуба, але й надати йому естетичної краси без шкоди міцності. На відміну від керамічних коронок, які через крихкість не ставлять на жувальні зуби, цирконієві коронки чудово впораються і з жувальними навантаженнями.

Розглянемо переваги коронок на основі діоксиду цирконію:

  1. Повна сумісність із організмом. Коронки цього матеріалу не можуть спровокувати алергічну реакцію.
  2. При виготовленні коронки використовується найсучасніше обладнання, що гарантує високу точність з урахуванням усіх індивідуальних особливостей зубів та прикусу.
  3. Термін служби коронки необмежений.
  4. Дуже висока міцність матеріалу.
  5. Спеціальний догляд за цирконієвою коронкою не потрібний. Він нічим не відрізняється від догляду за рештою зубів.
  6. Максимальна схожість із природним зубом.

Якщо говорить про недоліки коронки з діоксиду цирконію, можна виявити лише один – висока вартість. Це обумовлено застосуванням високотехнологічного обладнання та складністю виготовлення. Однак у результаті ми маємо ідеальну зубну коронку.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.