Периконарит. Причини та симптоми захворювання

Прорізування зубів є дуже неприємним і досить неприємним і болючим процесом. Особливо дискомфорт відчувається при прорізуванні зубів мудрості. При прорізуванні таких зубів не рідко спостерігається розвиток периконариту. Як правило, подібні ускладнення спостерігаються при появі нижніх зубів мудрості.


Основною причиною таких труднощів, які можуть виникнути при прорізуванні зубів є еволюція людських кісток. Справа в тому, що ширина зубної дуги сучасної людини на 10-12 міліметрів менша, ніж у наших предків, тоді як розмір самих зубів практично не змінився. Тому зубам мудрості не завжди достатньо місця на щелепі людини, що призводить до появи труднощів при їх прорізуванні.
Також до появи ускладнень при прорізанні подібних зубів можуть призвести ущільнення стінок зубного мішечка, який оточує коронку зуба, що прорізається, і ущільнення слизової ясна.
Основні симптоми захворювання:
• сильні болі біля зуба, що прорізається, болі можуть відчуватися в області вуха або скроні;
• болі та труднощі при відкриванні рота та ковтання;
• висока температура;
• запальний процес у тканинах, що оточують зуб;
• поява гнійного осередку.
Запалення виникає внаслідок тиску зуба мудрості на сусідній зуб, що може призвести до руйнування сусіднього зуба, тканин кістки та ясен.
Нерідко запалення виникає внаслідок пошкодження слизової оболонки, яка покриває жувальну поверхню зуба мудрості. В результаті чого під капюшоном, що утворився, накопичується їжа.
Якщо не лікувати перикоронарит, то можна ускладнити ситуацію до появи підокрем’яного абсцесу, а також до остеомієліту або флегмони.

Лікування зубів у Сумах будь-якої складності проводять спеціалісти нашої клініки

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.