Навіщо та як розсувають зуби під імплантат? Імплантація Суми

Зубна імплантація – це сучасний та ефективний метод відновлення втрачених зубів, який передбачає встановлення штучних коренів (імплантатів) у щелепі пацієнта. Проте у деяких випадках, перш ніж встановити імплантат, зуби потрібно розсунути або розширити. Давайте розглянемо, чому це може бути необхідно та як цей процес відбувається.

Потреба в розсуванні зубів перед імплантацією може виникнути у зв’язку з недостатнім місцем у щелепі або відсутністю достатньої кісткової тканини для встановлення імплантату стандартного розміру. У таких випадках спеціалісти проводять процедуру розсування зубів.

Перед початком процесу розсування зубів проводиться діагностика та планування. Зазвичай використовуються рентгенографія та комп’ютерна томографія для визначення стану щелепи та необхідності розсування зубів. На основі отриманих зображень розробляється індивідуальний план лікування.

Спеціалісти встановлюють спеціальні апарати або брекети на зубах, які потребують розсування. Ці апарати допомагають поступово розсунути зуби у необхідному напрямку і об’ємі. Процес розсування зубів проводиться обережно та з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

Після завершення розсування зуби готові до імплантації. Лікар встановлює імплантати у підготовленому місці, що забезпечує їх стабільність та успішну інтеграцію з кістковою тканиною.

Розсування зубів перед імплантацією – це важлива підготовча процедура, яка дозволяє забезпечити успішну та надійну імплантацію імплантатів. Цей процес виконується з метою забезпечення оптимальних умов для майбутнього зубного імпланту та допомагає досягти високої якості стоматологічного лікування.

Отримати консультацію стосовно імплантації зубів в Сумах можна у нас

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.