Народні способи відбілювання Відбілити зуби в м. Суми

Відбілювання зубів у м. Суми – найбільш популярна процедура естетичної стоматології. Білі зуби завжди вважалися ознакою здоров’я та еталоном краси, тому не буде несподіванкою, що існує безліч народних рекомендацій як зробити зуби білішими.

Розглянемо найпопулярніші поради щодо відбілювання зубів.

Відбілювання зубів ягодами.

Такі ягоди як суниця та полуниця, не тільки ласощі, а й гарний засіб для відбілювання зубів. Відбілювати зуби можна і м’якоттю та соком. Для цього слід протерти зуби. Незважаючи на те, що такий спосіб відбілювання є екологічним, до нього слід ставитися акуратно, оскільки сік ягід містить кислоту і після процедури потрібно почистити пастою зуби.

Настій березового листя.

Це ще один екологічний та доступний спосіб відбілювання. Для цього нам потрібно зробити настій з березового листя (залити окропом півсклянки листя і почекати півгодини). Після двічі на день чистити зуби, попередньо змочивши щітку. Після чищення зубів березовим настоєм потрібно прополоскати рот, оскільки розчин містить речовини, що роз’їдають емаль.

Відбілювання содою.

Напевно, найпопулярніший спосіб самостійно вибілити зуби. Соду додають у зубну пасту та чистять зуби. Цей метод дуже дієвий, хоча може сприяти пошкодженню емалі, оскільки сода є абразивним матеріалом.

Дерев’яна смола.

Деревна смола містить гідроксид калію. Цей компонент сприяє відбілюванню. Смолу наносять на щітку та чистять нею зуби. Тривале використання деревної смоли може негативно вплинути на здоров’я зубів.

Провести професійне відбілювання зубів у м. Суми можна в нашій клініці

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.