Імплантація зубів. Як доглядати за імплантами

Імплантація зубів

 

Операція з імплантації, за великим рахунком, це всього лише пункт в довгому шляху до прекрасної усмішки і подальшому її підтримці. По суті справи, робота кваліфікованого стоматолога ще є повною гарантією того, що імплант неодмінно приживеться, прослужить все життя і навічно збереже натуральний вигляд – в даній справі багато залежить від пацієнта. Що ж потрібно знати тим, хто тільки-но збирається встановлювати зубні імпланти? Найчастіше доктор дає рекомендації щодо препаратів, які слід приймати в реабілітаційний період і пацієнт дотримується їх неухильно, побоюючись втратити дорогі, фактично рідні зубки.

Однак дотримуючись вказівки доктора стосовно антисептиків, антибіотиків та інших препаратів хімічного вмісту, які дійсно необхідні для загоєння і приживання, багато пацієнтів забувають про прості норми гігієни ротової порожнини, через що і виникає ризик позбутися придбаних зубів вже через пару років по закінченні установки. До основних правил гігієни відноситься звичайна чистка зубів – щоб не турбувати свіжі шви, протягом півроку після операції слід застосовувати зубну щітку з м’якою щетиною. Зубну пасту те ж варто вибирати дотримуючись рекомендацій лікуючого лікаря – за великим рахунком і звичайна гірше не зробить, однак процесу загоєння більш посприяє специфічна лікарська паста.

Щоб зберегти зубні імплантати на багато років, не менш значуще застосовувати спеціальні антисептичні полоскання. Після специфічних лікарських можна далі переходити на недорогі природні варіанти, як тільки шви заживуть повністю. Коли запалення у великій мірі підуть, можна починати застосовувати зубну нитку, як допоміжний засіб гігієни. Головна причина, по якій імплантам потрібно набагато більш старанний догляд, ніж рідним зубам в тому, що м’який наліт осідає на них набагато швидше, утворюючи бактеріальну плівку. Найчастіше неправильна гігієна призводить до запалень ясен, що не небезпечні самі по собі. Коли бактерії досягнуть кісткової тканини, утворюються кісткові кишені, а поверхня імплантів оголюється і зуби доведеться ставити знову. Бережіть свою посмішку, здоров’я і гаманець!

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.