Чи потрібен стоматолог немовляті?

Коли слід вперше вести дитину до стоматолога? Таке питання часто ставлять батьки своїм стоматологам. Перший візит до дитячого стоматолога має відбутися в ранньому віці, коли тільки прорізалися перші зубики.

Експерти в галузі педіатричної стоматології акцентують увагу на необхідності у перший рік життя дитини показати її дитячому стоматологу. Низка лікарів навіть активно виступає за те, щоб огляди стоматологом дітей віком від шести до дванадцяти місяців внесли до обов’язкової програми.

Таке рішення ґрунтується на спостереженнях, що показали дуже плачевний стан зубів дітей дитсадкового віку. Статистичні дані, зібрані американськими лікарями дитячого госпіталю Коламбуса, показують, що розвиток карієсу зафіксовано у 40% дітей. Тому дуже важливо батькам довести важливість ранніх візитів до дитячого стоматолога.

Огляди у стоматолога не тільки увійдуть у звичку у дитини, яка в подальшому не боятиметься стоматологів, але й дасть змогу запобігти розвитку карієсу молочних зубів вчасно. Якщо цього не зробити, зупинити карієс молочних зубів буде складно. Як відомо, карієс може призвести до ранньої втрати зубів.

Передчасно втрачені зуби стають причиною розвитку неправильного прикусу, заражені карієсом молочні зуби здатні руйнувати постійні зачатки. Виникає ціла низка проблем, яких можна уникнути, звернувшись до стоматолога своєчасно.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.