Чи потрібно протезувати молочні зуби?

При втраті одного або декількох зубів, людина намагається заповнити зубний ряд протезами, для більш комфортного вживання їжі і для гарної естетики.  Щоб посмішка була повноцінною і не виникало ніяковості, доводиться вдаватися до різних видів протезування, адже новий зуб не виросте.

Багатьом може бути дивним, що протезування може застосовуватися для молочних зубів. Навіщо це робити, якщо виросте новий зуб?

Справа в тому, що при втраті зуба у дитини може формуватися неправильний прикус з усіма наслідками.

Молочні зуби повинні випадати своєчасно, і на їх зміну приходять постійні. У  разі передчасного випадіння молочних зубів, зуби постійні розвиватимуться не правильно.

У випадках коли молочний зуб випадає передчасно, на його місце відразу претендує перебратися сусідній. Така ситуація веде до того, що зародок постійного зуба зросте неправильно. Щоб цього уникнути та застосовується протезування молочних зубів. Виглядають такі протези як знімна пластинка із пластмасовим зубом.

Дуже важливо дбати про зуби з дитинства, адже те, яка увага дитині буде надана, проявиться в майбутньому.

Відвідати дитячого стоматолога у м. Суми можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.