Monthly archives "Червень 2024"

Лікування молочних зубів в Сумах. Навіщо їх лікувати?

Молочні зуби часто сприймаються як тимчасові і незначні у порівнянні з постійними зубами, які виростають пізніше. Через це багато батьків вважають, що їх лікування не є обов’язковим. Однак, здоров’я молочних зубів має величезний вплив на загальний стан ротової порожнини та розвиток дитини.

Read More →

Найпоширеніші питання про вініри. Вініри в м. Суми

Зубні вініри стають дедалі популярнішими серед людей, які прагнуть покращити свою усмішку. Ці тонкі накладки допомагають досягти ідеального вигляду зубів, приховуючи недоліки і надаючи природного блиску. Проте, перед тим як вирішити встановити вініри, багато пацієнтів мають безліч питань. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші питання про вініри, щоб допомогти вам зробити поінформований вибір.

Read More →

Застосування лазера в стоматології м. Суми

Лазерна стоматологія в м. Суми– це один с передових способів лікування захворювань порожнини роту. Він дає багато переваг та полегшує працю як стоматолога, так і робить лікування більш комфортним для пацієнта.

Read More →

Лазер в сучасній стоматології. Лазерна стоматологія м. Суми

Сучасна стоматологія постійно розвивається, пропонуючи пацієнтам нові, менш болючі та більш ефективні методи лікування. Одним з таких інноваційних методів є використання лазера. Лазерні технології в стоматології стають все популярнішими завдяки своїм численним перевагам, включаючи точність, зниження болю та швидкість процедур.

Read More →

Пломбування молочних зубів. Дитяча стоматологія м. Суми

Молочні зуби, хоча і тимчасові, відіграють важливу роль у розвитку дитини. Вони допомагають правильно жувати їжу, формують мову та резервують місце для постійних зубів. Однак багато батьків недооцінюють необхідність лікування карієсу молочних зубів, вважаючи, що вони все одно випадуть. Насправді, своєчасне пломбування молочних зубів є ключем до здоров’я ротової порожнини дитини.

Read More →

Що таке зубні вініри? Поставити вініри в Сумах

Вініри — це тонкі накладки з порцеляни або композитних матеріалів, які кріпляться до передньої поверхні зубів. Вони використовуються для корекції різних естетичних проблем, таких як зміна кольору, нерівність, тріщини або проміжки між зубами.

Read More →

Процес зубної імплантації. Поставити імплант в м. Суми

Зубна імплантація в м. Суми— це процес встановлення штучного зубного кореня в щелепну кістку, на який потім кріпиться зубний протез (коронка, міст або знімний протез). Імплант виготовляється з біосумісного матеріалу, найчастіше титану, який не викликає відторгнення і здатен інтегруватися в кісткову тканину, забезпечуючи надійну і довговічну опору для протеза.

Read More →

Імплантація зубів в м. Суми як сучасний метод протезування

У сучасному світі стоматологія пропонує безліч методів для відновлення втрачених зубів. Одним із найефективніших і найсучасніших методів є зубна імплантація. Імплантація зубів набула великої популярності завдяки своїм численним перевагам, які дозволяють пацієнтам знову відчути впевненість у собі та повернути повноцінну функціональність ротової порожнини.

Read More →

Коронки з оксиду цирконія в м. Суми. Переваги

Сучасна стоматологія пропонує безліч методів відновлення зубів, серед яких одне з провідних місць займають коронки з оксиду цирконія. Цей матеріал стрімко завоював популярність завдяки своїм унікальним властивостям і численним перевагам. Якщо ви розглядаєте можливість встановлення коронки, варто дізнатися більше про коронки з оксиду цирконія та їхні переваги.

Read More →

Чому слід обрати металокерамічну зубну коронку?

Зубні коронки в м. Суми – це надійний спосіб відновлення функціональності та естетики пошкоджених зубів. Сучасна стоматологія пропонує різні види коронок, серед яких особливою популярністю користуються металокерамічні. Цей вид коронок об’єднує в собі міцність металу та природний вигляд кераміки, що робить їх оптимальним вибором для багатьох пацієнтів.

Read More →