Monthly archives "Жовтень 2023"

Чи боляче встановлювати вініри? Міфи та реальність

Встановлення вінірів в м. Суми – це косметична процедура, яка дозволяє значно покращити вигляд зубів, зробити їх більш привабливими та симетричними. Багато людей, які розглядають цю опцію, хвилюються через можливий біль або дискомфорт під час процедури.

Read More →

Сканер обличчя в стоматології. Сумська стоматологія

Застосування сучасних технологій у стоматології робить лікування більш ефективним та зручним як для стоматологів, так і для пацієнтів. Один із інноваційних інструментів, що використовується в стоматології, – це сканер обличчя.

Read More →

Що краще поставити зубний міст чи імплантати?

Вибір між зубним мостом та імплантацією – це одне з найважливіших рішень, які стосуються вашого усмішки та здоров’я. Обидві процедури мають свої переваги та недоліки, і вибір залежить від багатьох факторів, таких як стан вашого зуба, фінансові можливості та особисті вподобання. Розглянемо ці аспекти, щоб ви могли зробити найвідповідальніше рішення.

Read More →

Для чого потрібен стоматологічний мікроскоп?

Стоматологічний мікроскоп – це потужний інструмент, який змінює підхід до професійної стоматологічної практики. Ця передова технологія відкриває нові можливості для точної діагностики, лікування та вивчення структури зубів та ясен. У цій статті ми розглянемо, для чого потрібен стоматологічний мікроскоп та які переваги він надає як пацієнтам, так і стоматологам.

Read More →

Дитяча стоматологія. Відмінності. Дитячий стоматолог в Сумах

Дитяча стоматологія відрізняється від стоматології для дорослих у багатьох аспектах. Діти мають свої особливості, які важливо враховувати для забезпечення правильної та ефективної стоматологічної догляду. У цій статті ми розглянемо основні відмінності дитячої стоматології та як правильно дбати про здоров’я дитячих зубів.

Read More →

Навіщо лікувати молочні зуби? Дитячий стоматолог м. Суми

Молочні зуби- є першими зубами, які з’являються у дітей. І, хоча вони тимчасові, їх правильний догляд та лікування мають важливе значення для дитячого здоров’я. У цій статті ми розглянемо, чому важливо лікувати молочні зуби та як батьки можуть забезпечити оптимальний догляд за здоров’ям дитячих зубів.

Read More →

Імплантація зубів у похилому віці Імплантація зубів м. Суми

Імплантація зубів – це революційний метод відновлення втрачених зубів, який востаннє десятиліттям став популярним у всьому світі. Багато людей, які досягли похилого віку, можуть вагатися щодо можливості імплантації зубів через ряд об’єктивних і психологічних чинників. Проте, сучасна стоматологія докладає надзвичайних зусиль для того, щоб надати цю можливість всім, незалежно від віку.

Read More →

Чи можна ставити імплант, якщо зуб видалено давно?

Імплантація зубів – це революційний метод відновлення втрачених зубів, який змінює життя багатьох пацієнтів, надаючи їм повернення комфорту та впевненості у посмішці. Однак багато людей мають питання щодо можливості імплантації, особливо якщо зуб був видалений давно. Давайте розглянемо це питання детальніше.

Read More →

Абатмент. Встановлення абатменту. Імплантація в Сумах

В сучасній стоматології імплантація зубів та використання зубних імплантатів стали невід’ємною частиною реставраційних процедур. Однією з ключових стадій встановлення імплантатів є встановлення абатменту. Ця процедура відіграє важливу роль у створенні надійного, функціонального та естетичного відновлення зубів.

Read More →

Лікування ясен лазером. Лазерна стоматологія м. Суми

Лазерна технологія в стоматології стала переломною, особливо у лікуванні захворювань ясен. Лазерна терапія знаходить широке застосування у лікуванні гінгівіту, пародонтиту, а також у проведенні хірургічних процедур та видаленні пухлин. Ця методика відзначається високою ефективністю, безболісністю та швидкістю відновлення, роблячи її важливим етапом у розвитку сучасної стоматології.

Read More →