Monthly archives "Липень 2023"

Профілактичні огляди у стоматолога в м. Суми.

Регулярні профілактичні огляди у стоматолога є важливою складовою догляду за здоров’ям ротової порожнини. Незалежно від того, чи відчуваєте ви будь-які проблеми зі зубами, профілактичні візити до стоматолога допомагають підтримувати здоров’я зубів та запобігати виникненню серйозних стоматологічних проблем.

Read More →

Керамічні вініри. Переваги та недоліки. Вініри в м. Суми

Керамічні вініри є популярним методом косметичного відновлення зубів, який надає природню та привабливу усмішку. Вони виготовляються з високоякісної керамічної порцеляни та мають кілька переваг, але також мають певні недоліки.

Read More →

Профілактика карієсу молочних зубів. Дитяча стоматологія

Здорові молочні зуби є важливим етапом у розвитку здорового посмішки у дитинстві. І хоча молочні зуби є тимчасовими, їхній правильний догляд та профілактика карієсу мають велике значення. Ось кілька порад, як дбати про здоров’я молочних зубів:

Read More →

Показання до зубної імплантації. Зубні імпланти в Сумах

Зубна імплантація є сучасним та ефективним методом відновлення зубного ряду, який може забезпечити як косметичну, так і функціональну корекцію втрати зубів. Ця процедура є ідеальним рішенням для багатьох пацієнтів, але є конкретні показання, коли імплантація стає особливо рекомендованою.

Read More →

Чому народні способи відбілювання зубів небезпечні?

Білосніжний усмішка завжди привертає увагу, і багато людей прагнуть мати яскраво білі зуби. У пошуках швидкого та економічного рішення, деякі люди звертаються до народних способів відбілювання зубів.

Read More →

Підготовка до імплантації зубів. Імплантація зубів у Сумах

Імплантація зубів є сучасним і ефективним методом відновлення зубного ряду, але належна підготовка перед процедурою відіграє важливу роль у успіху лікування. Ось кілька кроків, які рекомендується виконати перед імплантацією зубів:

Read More →

Металокераміка або цирконій? Який зубний протез обрати?

При виборі зубного протезу, одним з найважливіших питань є вибір матеріалу. Два популярних варіанти – металокераміка та цирконій. Обидва матеріали мають свої переваги і недоліки, і вибір залежить від конкретних потреб та пріоритетів пацієнта.

Read More →

Терапевтична стоматологія. Основні принципи лікування

Терапевтична стоматологія є однією з основних галузей стоматології, спрямованою на лікування та відновлення здоров’я зубів. Це розділ медицини, який займається діагностикою, профілактикою та консервативним лікуванням захворювань порожнини рота.

Read More →